Getaway In Serena
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Getaway In Serena Πούντα Κάνα παρέχει πρόσβαση στο όμιλος γκολφ και είναι ιδανικό για επισκέπτες που αναζητούν δραστήρια αναψυχή.
Cruce de Cocoloco και Πάρκο Περιπέτειας Μπαβάρο βρίσκονται σε απόσταση 4 χιλιομέτρων και 2 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα Getaway In Serena παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.
Ετοιμάστε ένα νόστιμο σπιτικό γεύμα χρησιμοποιώντας εξοπλισμένη μικρή κουζίνα που διαθέτει αυτό το κατάλυμα. Το διαμέρισμα απέχει 15 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Punta Cana.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Getaway In Serena;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Getaway In Serena αποτελεί 46$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Getaway In Serena;
Το το διαμέρισμα Getaway In Serena παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Punta Cana από το το διαμέρισμα Getaway In Serena;
Ανάμεσα στο ΔιεθΝές Punta Cana και το το διαμέρισμα Getaway In Serena είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Getaway In Serena;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Getaway In Serena μπορούν να φέρουν κατοικίδια.